Druk na tekstyliach.

Świetne odwzorowanie barw, głębia koloru w ekologicznym wydaniu.

Rodzaje materiałów do druku sublimacyjnego.

Flaga 105g
Druk sublimacyjny
Flaga jest bardzo dobrym sposobem na uwidocznienie Twojej firmy. Są one bardzo często wykorzystywane w różnego rodzaju eventach lub imprezach sportowych. Najpopularniejsze są flagi umieszczane na masztach przed budynkami firm lub instytucji.
Flaga mesh 105g
Druk sublimacyjny
Flaga typu mesh jest to materiał z dodatkowymi perforacjami. Może on być stosowany przy produkcji flag ale jest również idealną alternatywą dla standardowych siatek mesh wykonanych z PCV. Jest tak dlatego, że może być stosowany w miejscach narażonych na silny wiatr. Materiały druku sublimacyjnego są bezwonne oraz bezpieczne dla środowiska.
Decor Tex 195g
Druk sublimacyjny
Decor Tex jest wysoce trwałym i wytrzymałym na rozdarcie materiałem na różnego rodzaju ekspozycje. Głównym jego przeznaczeniem są ekspozycje targowe oraz dekoracje wewnętrzne. Z jednej strony posiada jedwabną strukturę zaś po drugiej jest gładka. Po złożeniu i rozłożeniu nie posiada załamań lub zagnieceń.
Baner tekstylny block-out
Druk sublimacyjny
Materiał tekstylny block-out jest to tkanina poliestrowa, która posiada czarny tył. Dzięki temu znajduje zastosowanie w sytuacjach gdzie jest potrzeba zablokowania przenikania światła.
Satin
Druk sublimacyjny
Satin jest materiałem tekstylnym o bardzo delikatnej strukturze. Jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Największe zastosowanie znajduję przy produkcji poduszek, nakryć itp.
Baner tekstylny do podświetleń
Druk sublimacyjny
Baner tekstylny backlit bardzo równomiernie rozprasza światło dzięki czemu idealnie nadaje się do rozwiązań wymagających podświetlenia. Są to głównie kasetony reklamowe wewnętrzne np. w sklepach gdzie często wymieniamy grafikę.
baner tekstylny black back

Druk wielkoformatowy na tekstyliach i jego zalety.

Do największych zalet druku na tekstyliach zaliczamy:

✅ wyrazistość i odwzorowanie kolorów,
✅ szczegółowość,
✅ wagę wydruków na tkaninach tekstylnych
✅ możliwość prania i prasowania,

Czym jest druk sublimacyjny ?

Druk sublimacyjny polega na przeniesieniu wydruków wykonanych za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych atramentów na bazie wody. W pierwszej kolejności nasz projekt nanoszony jest na specjalny papier za pomocą drukarki sublimacyjnej. Wydruk wykonany jest w odbiciu lustrzanym aby następnie za pomocą urządzenia zwanego kalandrem przenieść z papieru na tkaninę. Odbywa się to pod wysokim ciśnieniem oraz temperaturą dostosowywaną w zależności od rodzaju materiału na jaki przenosimy nadruk. Im większa będzie zawartość poliestru w naszym materiale tym intensywniejsze kolory uzyskamy.

Create your account