Siatka mesh

siatka mesh na rusztowaiu

Siatka mesh - Idealny nośnik reklamy na elewację budynku lub rusztowanie.

Jednym z najbardziej popularnych miejsc montażu siatek perforowanych mesh są elewacje budynków oraz rusztowania budowlane. Ze względu na niską wagę, dużą wytrzymałość i świetną przepuszczalność powietrza jest to idealny nośnik reklamy na rusztowaniach. W tak wielkim formacie druku Twoja reklama na banerze reklamowym typu mesh napewno nie pozostanie niezauważona przez potencjalnego klienta. Siatka mesh na elewacji budynku jest jednym z najlepszych rozwiązań jeżeli idzie o promocję Twojego produktu lub zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki.

Najczęściej stosowane technologie druku przy produkcji reklamy na siatce mesh.

Do najczęściej stosowanych technologii druku wielkoformatowego na siatce mesh należą druk solwentowy oraz druk technologią UV. Przy wyborze technologii druku należy sugerować się czasem ekspozycji reklamy oraz jakością. Druk solwentowy stosowany jest najczęściej przy krótkotrwałych ekspozycjach, jest on też tańszą technologią. Jeżeli jednak zależy nam na dłuższym czasie ekspozycji oraz lepszej jakości druku to technologia druku UV będzie tutaj najlepszym rozwiązaniem. Natomiast siatka reklamowa poliestrowa drukowana jest technologią sublimacji, która daję perfekcyjne odwzorowanie kolorów oraz głęboką barwę i nasycenie.
Rodzaje siatek wielkoformatowych.
Do dwóch najbardziej popularnych siatek wielkoformatowych zaliczamy siatkę mesh 270g oraz siatkę poliestrową 115g. Wybór rodzaju materiału tak jak w przypadku wyboru technologii druku będzie w największym stopniu uzależniony od czasu ekspozycji reklamy. Siatka mesh będzie materiałem zdecydowanie mocniejszym oraz tańszym. Jej główną zaletą jest również posiadania certyfikatu niepalności B1, który w wielu przypadkach jest wymagany przy montażu na elewacji budynku. Siatka poliestrowa będzie natomiast super wyborem jeżeli zależy nam na wysokiej jakości druku oraz odwzorowania kolorów oraz wadze. Siatki poliestrowe są bardzo lekkie co bardzo ułatwia ich montaż.

Reklama w każdym formacie.

Nasze siatki pcv mesh drukowane są w brytach do 500 cm szerokości. Powyżej tego wymiaru bryty są razem łączone i zgrzewane co daję możliwość uzyskania dowolnego rozmiaru gotowego baneru reklamowego. Dodatkowo posiadają one zgrzew wzmacniający krawędzie oraz oczka metalowe. Siatki wielkoformatowe poliestrowe są natomiast drukowane do szerokości 320 cm w jednym brycie bez łączeń.
Zalety stosowania siatek wielkoformatowych w reklamie.
⤇ niepalność - certyfikat B1,
⤇ niewielka waga,
⤇ wysoka przepuszczalność powierza,
⤇ odporność na warunki atmosferyczne,
⤇ dowolny rozmiar oraz rodzaj konfekcji,
⤇ przystępna cena.

Sprawdź nasze inne produkty z kategorii banery reklamowe.

Create your account